fbpx
 
Каталог техники
+380 (80) 030-72-30

Рішення Precision Planting для посіву

Precision Planting

Сучасні сівалки для точного висіву просапних культур — це ряд технічних рішень, які дозволяють перенести насіння з посівного апарату в ґрунт. Але як якісно вони це зроблять, залежить від багатьох технічних вузлів і параметрів.

 

Precision Planting

 

Ми відверто заявляємо, що з рішеннями від Precision Planting у вас є можливість домогтися точності висіву кукурудзи 99.9% і соняшнику 98%. А кожний 1% сингуляції — це від 1 ц/га збільшення врожайності. При цьому продуктивність роботи сівалки збільшується до 2 разів! І для цього не потрібно купувати нову сівалку!

Ми можемо оновити існуючу будь-яку американського виробництва (John Deere, Kinze, White, Great Plaints, Challenger, Massey Ferguson) або європейського (Maschio Gaspardo, Monosem) сівалку з установкою додаткового обладнання для точного висіву Precision Planting. Вартість переобладнання вашої старої сівалки до 50% нижча за придбання нової сівалки.

 

Не пропустить можливості отримати нові інноваційні рішення, яке в рази підвищать Ваш урожай з продуктивністю і допоможуть заощадити дорогий посівний матеріал. Як підсумок ви зможете значно збільшити Ваш прибуток. Системи точного землеробства забеспечують до +30% вищий прибуток.

 

Precision Planting — обладнання, яке швидко самоокуповується. Окупність комплекту на 8-ми рядкову сівалку складає 1 рік на 300-350 га, а комплекту на 16 рядкову сівалку – 450-500 га. А в наступних сезонах воно приносить Вам чистий прибуток.

 

Отримати додаткову інформацію або замовити переобладнання Ви можете по тел. (067) 414 11 91

 

Монітор 20|20

Точні дані для безпомилкових рішень

На кожному етапі вирощування врожаю необхідно мати достовірні дані, щоб ефективно планувати наступний етап. Незалежно від того, чи зупиняєтесь ви у полі для того, щоб якнайкраще налаштувати агрегат для наступного проходу, чи вибираєте техніку та витратні матеріали на наступний рік, вам потрібні якомога точніші вихідні дані для прийняття раціонального рішення. Адже це покращить результати роботи як у наступному сезоні, так і в довгостроковій перспективі.

 

Високоточні агрономічні технології

Наявність точної інформації надзвичайно важлива для прийняття обґрунтованих рішень. Новий монітор 20|20 забезпечує свого користувача найдетальнішими агрономічними даними, які ви тільки могли бачити. Оптимізуйте сівбу, підживлення посівів та збирання врожаю за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який візуалізує продуктивність роботи та польові умови в режимі реального часу – насінина за насіниною, рослина за рослиною, краплина за краплиною. Налаштовуйте екранний інтерфейс, додавайте сенсори та дізнавайтесь про своє поле такі речі, яких ви навіть не могли уявити раніше.

 

 

Від знання до повного контролю

Монітор 20|20 можна використовувати просто як пристрій, який допоможе зібрати найточніші дані про врожайність та налаштувати сівалку таким чином, щоб ні одна насінина не була змарнована. Але він же здатний забезпечити управління різноманітними високотехнологічними системами, призначеними для регулювання густоти висіву, притискного зусилля і норм внесення рідких міндобрив, для багатогібридного висіву та високошвидкісної сівби, контролю стану ґрунту, норм висіву та тиску сівалки на ґрунт, а також регулювання норм виливу на агрегатах для міжрядного підживлення чи обприскувачах. Монітор 20|20 робить все перераховане і навіть більше, щоб не лише забезпечити вас достовірними даними для прийняття критично важливих рішень, але ще й автоматизує роботу вашої техніки до такого рівня, що ви можете оптимізувати її налаштування ходу під час кожного проходу в полі.

 

Відчуйте різницю

На екрані монітора 20|20 ви можете бачити нижче перераховані та інші дані

Вологість ґрунту в борозні
кількість води, яку насінина отримає протягом 3 днів.
Вага висівних секцій
маса висівних секцій, що передається на опорні колеса.
Температура ґрунту в борозні
температура ґрунту в борозні безпосередньо в момент сівби.
Якість руху
наскільки плавно висівна секція пересувається по
поверхні ґрунту.
Однорідність ґрунту в борозні
зміни у властивостях ґрунту по борозні – щільність,
гранулометричний склад та водний режим.
Сингуляція
кількість насіння, що було відокремлене належим чином.
Чистота борозни
відсутність післяжнивних решток у борозні.
Норма виливу рідини
фактична норма внесення речовин у рідкому стані.
Вміст органіки
орієнтовний вміст органічних речовин у ґрунті.
Урожайність
високоточні дані про врожайність.
Контакт з ґрунтом
чи висівні секції сіють на задану робочу глибину.
Притискне зусилля
фактичне зусилля, що прикладається до висівної секції.

 

 

 

Вся ваша інформація у впорядкованій формі. Переглядайте дані, необхідні для управління виробництвом. Беріть інформацію, яку отримуєте у процесі роботи, під повний контроль, користуючись необмеженою кількістю варіантів її перегляду. Миттєво аналізуйте, що ж саме відбувається під час вашого кожного проходу в полі. Конфігуруйте розмір та кількість моніторів, які використовуєте. Виводьте необхідні вам параметри та карту на один монітор з екраном 10,1″ (25,7 см) чи одразу декілька карт з відповідними наборами параметрів на широкоформатний монітор з екраном 15,6″ (39,6 см). Або ж користуйтеся одночасно ними двома, щоб бачити всі необхідні дані зі своєї машини із зручною для вас візуалізацією.

Аппарат vSet

Кожен 1% зниження якості дозування коштує вам до 160 кг/га недоотриманого врожаю*

 

Належна робота висівних апаратів є дуже важливим фактором отримання доброго врожаю. Якщо висівні апарати виконують поштучне дозування («сингуляцію») насіння менш ніж на 99%, ви втрачаєте свій урожай. Пройдіть вашим полем

і відміряйте 7.5 м в одному з рядків з міжряддям 70см. Бачите там пропуск? А, може, «двійник»? Скільки їх всього? Ви можете це собі дозволити з сьогоднішніми цінами на насіння?

Кожна насінина рахується

Протравлюєте насіння та обробляєте його інокулянтами у великих дозах? Ваше насіння не завжди якісно очищене та відсортоване? Тоді дозувати насіння належним чином під час сівби буде складно. Не кожен висівний апарат може працювати з насінням, яке є неоднорідним за формою, розміром і питомою вагою.

Висівні апарати vSet забезпечують 99% сингуляцію насіння кукурудзи

У висівних апаратах vSet використовується високовакуумна система подачі та високоточний дозатор насіння, які забезпечують належне відокремлення насіння різного розміру і форми. Немає необхідності виконувати заміну висівних дисків, змінювати налаштування дозаторів чи вакуумної системи. На момент проходження висівного диска через дозатор одна тільки одна насінина буде готова випасти з висівної трубки. Кожен раз. Вам залишається лише засипати насіння в бункер і сіяти.

 

Відчуйте різницю

Порівняйте це поле, засіяне в 2014 році сівалкою з висівними апаратами пальцевого типу, з тим же полем, засіяним в 2016 році сівалкою з висівними апаратами vSet. У цього фермера сингуляція збільшилась з 96,2% до 99,7%. При середньому прирості врожайності у 0,16 т/га на кожен відсоток покращення сингуляції загальне збільшення врожайності склало 0,55 т/га тільки за рахунок заміни висівних апаратів.

 

Поле, засіяне в 2014 році з використанням пальцевих дозаторів. Середній показник сингуляції становив 96,2%, пропуски – 1,5%, а висів декількох насінин заміть одної – 2,3%.

 

Це ж поле, засіяне в 2016 році з використанням висівних апаратів vSet. Середній показник сингуляції становив 99,7%, пропуски – 0,1%, а висів декількох насінин заміть одної – 0,2%.

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ
CASE IH® 1200/12X5/2000*; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;
JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX/ DB/17X5;
KINZE® 2000/3000/4900;
PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 8000/9000

 

СУМІСНІ КУЛЬТУРИ

  • Кукурудза;
  • Соя;
  • Цукровий буряк;
  • Цукрова кукурудза;
  • Столова кукурудза;
  • Харчові боби;
  • Соняшник;
  • Бавовник (роздільний і гніздовий висів);
  • Цибуля;
  • Сорго звичайне;
  • Гарбуз;
  • Ріпак;
  • Земляний горіх;
  • Пшениця.

Необхідний привід *vDrive.

 

Система vDrive

 

Спростіть систему приводу

На сьогоднішній день системи приводу є складними, і можуть налічувати до 138* деталей, які повинні бездоганно працювати разом для належного внесення насіння у ґрунт. Навіть у сівалок, які знаходяться у відмінному технічному стані, кожна з деталей системи приводу є потенційним джерелом похибок під час сівби. Посівна кампанія – це найважливіша операція, яка виконується щороку. Для успішного вирощування підбираються оптимальні сорти та гібриди культур, розраховується оптимальна норма висіву та планується певна врожайність. Чи варто наражати на ризик успіх всієї вашої роботи через ймовірність виходу з ладу бодай одної із 138 взаємодіючих частин?

 

Системи приводу можуть бути складними

Системи з приводом від коліс і системи гідравлічного приводу складаються з ланцюгів, зірочок, муфт, шестигранних валів і підшипників. Вихід з ладу хоча б однієї з цих деталей відразу ж вплине на роботу сівалки. Ланцюг може перекрутитись, привідне колесо може проковзувати, підшипники можуть зноситись, муфта може зламатись. Також цілком ймовірна велика кількість інших проблем в роботі системи, які призведуть до погіршення точності дозування («сингуляції») насіння висівним апаратом, варіацій у відстані між насінинами в рядку та відхилень від заданої норми висіву.

 

Система vDrive робить привід простішим

Система vDrive замінює зазначені 138 деталей одним простим електромотором на кожній висівній секції, завдяки чому зводиться до мінімуму обсяг технічного обслуговування під час сівби та ймовірність погіршення якості роботи.

 

Відчуйте різницю

В цьому дослідженні збирався урожай на площі 4 кв. м (1/1000 акра) всередині, назовні та в центральній частині ділянки криволінійної форми, засіяної за допомогою сівалки, обладнаної приводом з шестигранним валом.

На зовнішній частині кривої втрати становлять 4,67 т/ га, а на внутрішній частині – 3,46 т/га. Урожайність в центральній частині кривої була вищою, оскільки вона була засіяна з дотриманням заданої густоти висіву і відстані між насінинами у рядку. Система Vdrive усуває проблему нерівномірної сівби на поворотах, регулюючи норму висіву на кожній рядковій секції окремо відповідно до її швидкості.

 

На фото показана ділянка всередині кривої з рівнем втрат 3,46 т/га і видно, як близько одна до одної були посіяні рослини.

 

На карті, складеній за допомогою програмного забезпечення Climate FieldView™, показана різниця у густоті висіву за використання системи vDrive з компенсацією відхилень від заданої норми висіву на поворотах і стандартної системи приводу від коліс.

 

Зверніть увагу на різницю у відстані між насінням у рядках, яка виникає на сівалці без використання компенсації відхилень від заданої норми висіву на поворотах, а також на те, як це впливає на врожай.

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ
CASE IH® 1200/12X5/2000; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;
JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX; DB/17X5;
KINZE® 2000/3000/4900;
PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 8000/9000.

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРИЧНОГО ЖИВЛЕННЯ

  • 1,25 А/рядок.
  • 2,25 А/рядок з DeltaForce®.
  • У якості опції передбачений генератор змінного струму.

 

 

DeltaForce

Неправильне налаштування притискного зусилля може коштувати вам до 1 тонни * недоотриманого врожаю з кожного гектару

Перевірка належного налаштування притискного зусилля на робочих органах сівалки є однією з найважливіших речей, які необхідно робити під час сівби. Але налаштування притискного зусилля на одній ділянці поля – це тільки відправна точка. Кінцевою метою є забезпечення точного налаштування притискного зусилля на всьому полі, а не лише на певній ділянці. Висів посівного матеріалу на однакову глибину допомагає досягти рівномірного проростання насіння, що є запорукою успіху всього сезону.

 

Вимоги до притискного зусилля можуть змінюватись кожні тридцять сантиметрів

Величина оптимального тиску на ґрунт може суттєво відрізнятись на різних ділянках поля і навіть по ширині сівалки. Варіативність ґрунтів за типом, гранулометричним складом чи вмістом вологи або просто колії, що залишились у полі після комбайна минулої осені, кожного року створюють різне середовище для посіву у кожному рядку. Наше дослідження показало, що навантаження на опорні колеса під час сівби може змінюватись більш ніж на 397 кг в межах одного метра. З цієї причини по мірі просування сівалки в полі необхідно регулювати притискне зусилля на ґрунт, але чи можна це зробити на вашій сівалці?

DeltaForce бере керування в свої руки

Вам необхідна сівалка, яка зможе реагувати на зміни властивостей ґрунту в полі, автоматично регулюючи притискне зусилля на кожному рядку. Система DeltaForce складається з датчика притискного зусилля та гідравлічного циліндра, що встановлюються на кожній висівній секції сівалки. Завдяки їй кожна насінина в кожному рядку потрапляє у ґрунт з оптимальним притискним зусиллям на однакову глибину, і в той же час усувається надмірне ущільнення ґрунту.

 

Відчуйте різницю

Скільки ви можете втратити врожаю через неправильні налаштування притискного зусилля?

Дослідження впливу притискного зусилля на врожайність, проведені компанією Precision Planting в 2016 році

Умови сівби:

Завдяки оптимальній кількості опадів умови для сівби були сприятливими. У полі була значна кількість післяжнивних решток, залишена за технологією нульового обробітку ґрунту, збирання минулого врожаю виконувалось за допомогою жатки з роторно-дисковим подрібнювачем, покривна культура була знищена за допомогою гербіцидів.

Умови вирощування:

Загальні умови вирощування сприятливі. Внесення фунгіциду після викидання колосу в першій половині липня. Опади: 57 мм дощу від сівби до 31 липня. Температури: у червні на 1 — 2 градуси вище норми, в липні на 1 — 2 градуси нижче норми, в серпні на 2 — 4 градуси вище норми.

 

Умови сівби:

Ідеальні умови вирощування без будь-яких додаткових коментарів.

Умови вирощування:

Майже      нормальна    погода період вегетації, насіння проросло в полі рівномірно з високою схожістю. Оптимальна вологість сприяла наливанню зерна. Тестова вага склала 26,3 кг.

SpeedTube

Підвищення продуктивності роботи вашої сівалки

Ми всі стикались із ситуацією, коли приходять затяжні проливні дощі, і неможливо виїхати в поле. А коли погода і умови для сівби стають ідеальними, хочеться якнайшвидше засіяти якомога більшу площу. Наразі продуктивність сівби обмежена механічними характеристиками вашої сівалки, а саме – швидкістю висіву, при якій зберігається його якість.

 

Захватні колеса захоплюють насіння з висівного диска і розміщують його на стрічці транспортера для внесення в посівну борозну, забезпечуючи при цьому відмінну сингуляцію насіння.

 

 

 

 

 

 

Транспортер доставляє насіння до самого низу висівної трубки, унеможливлюючирикошетитавідхиленнявідоптимальноїтраєкторії падіння,щовиникаютьунаслідокдрижаннявисівнихсекцій.

 

 

 

 

 

 

Завдяки синхронізації руху транспортера зі швидкістю руху сівалки та відсутності рикошетів і відхилень у траєкторії руху насіння, кожна насінина потрапляє саме туди, де має бути

 

Два основні недоліки звичайних висівних трубок

Коли висівні секції та дозатори дрижать від вібрацій під час руху, насіння висівається з різною швидкістю, внаслідок чого коливається відстань між окремими насінинами. Крім того, при підвищенні робочої швидкості насіння рикошетить та перекочується, падаючи в борозну.

 

Висівні трубки SpeedTube покращують якість сівби

Замініть звичайні висівні трубки на своїй сівалці на висівні трубки SpeedTube. Їхні два захватних колеса захоплюють насіння з висівного диска vSet® і вкладають його на стрічку транспортера, який акуратно доставляє кожну насінину до посівної борозни. Незалежний електричний привід SpeedTube коригує швидкість подачі насіння у відповідності до поточної швидкості руху сівалки, завдяки чому насіння розміщується у борозні практично ідеально. Це дозволяє сіяти вдвічі швидше, зберігаючи при цьому належну якість сівби.

Відчуйте різницю

Що може дати швидкісна сівалка вашому господарству? На скільки гектарів більше можна засіяти? Щоб отримати відповідь на ці питання, ми порівняли роботу 16-рядкової сівалки 1770NT CCS 2014 року випуску, роботу цієї ж сівалки, але оснащеної висівними трубками SpeedTube, роботу 24-рядкової сівалки 1770NT CCS 2014 року випуску. Наші дослідження показали, що середня швидкість висіву для сівалок у стандартній комплектації становила 8 км/год, а для сівалок, оснащених SpeedTube – майже 13 км/ год. Питомі експлуатаційні витрати на сівалку з висівними трубками SpeedTube на 30% менші, ніж на звичайну 16-рядкову сівалку, і на 32% менші, ніж на звичайну 24-рядкову сівалку. При цьому, переоснащена сівалка засівала за годину на 60% більшу площу, ніж зазначені звичайні сівалки*.

Промовисті цифри

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ
CASE IH® 1200/12X5/2000; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;
JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX; DB/17X5;
KINZE® 3000;
PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 9000.

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРИЧНОГО ЖИВЛЕННЯ

  • 2,25 А/рядок.
  • 3,25 А/рядок з vDrive®.
  • 4,5 А/рядок з vDrive і DeltaForce®.

ВИМОГИ ДО ГЕНЕРАТОРА ЗМІННОГО СТРУМУ

При оснащенні системами SpeedTube і vDrive сівалок, що мають більше 12 рядків, або системами SpeedTube, DeltaForce і vDrive сівалок, що мають більше 8 рядків, потрібен додатковий генератор змінного струму.

 

WaveVision

Точніші дані дозволяють приймати ефективніші рішення

Знати, що ваша сівалка точно виконує висів із заданою густотою в рядку, дуже важливо. В умовах високої запиленості та при високих нормах висіву контроль за густотою висіву ускладнюється. Встановлення датчика в середній частині висівної трубки є цілком задовільним для вимірювання норми висіву, але наскільки змінюється розміщення насінин у ряду після проходження її нижньої частини?

 

Не всі датчики контролю висіву однаково ефективні

Оптичні датчики підраховують кількість насіння, коли воно перекриває промінь світла, проходячи через центральну частину висівної трубки. Порушення сингуляції насіння, високі норми внесення та надмірна запиленість повітря над ґрунтом погіршують точність цього способу вимірювання. Крім того, контроль подачі насіння в середній частині висівної трубки надає не дуже точну картину того, якою буде фактична відстань між насінинами безпосередньо у борозні.

 

Датчики WaveVision бачать усе

Датчики WaveVision позбавлені всіх цих недоліків. Високочастотне радіовипромінювання «бачить» все, що проходить через висівну трубку, і створює тривимірне зображення. WaveVision не можуть ввести в оману пил чи декілька насінин, що випали разом замість одної. Вимірювання виконуються в нижній, а не в центральній частині висівної трубки, що дозволяє отримати найбільш реальну картину фактичного розподілу насіння у борозні. А точніші дані дозволяють приймати ефективніші рішення.

 

Відчуйте різницю

Щоб станеться, якщо промінь датчика WaveVision перетне частинка пилу? Як щодо інших датчиків контролю висіву? Ми встановили оптичний датчик і датчик WaveVision в одній висівній трубці та подали через неї графітовий «пил». Погляньте на результати.

 

Подача графітового «пилу» через висівну трубку.

 

Пил не може ввести в оману датчик WaveVision, як це він робить з оптичним датчиком. Подивіться на різницю в показах цих двох датчиків на моніторі 20/20 SeedSense®.

 

 

Технічні характеристики

ВИСІВНА СЕКЦІЯ
CASE IH® 1200/12X5/2000; HARVEST INTERNATIONAL® LaserPro;
JOHN DEERE® 7000/7100/7200/7300/17XX; DB/17X5;
KINZE® 2000/3000/4900;
PRECISION PLANTING® Ready Row Unit; WHITE® 5000/6000/8000/9000.

 

 

mSet

Поля не однорідні

Більшість фермерів знають, що земля в їхніх полях місцями дещо відрізняється за своїми властивостями, проте обробляють усе поле однаковим чином від краю до краю. Багато ділянок поля мають досить різний потенціал врожайності

і якщо все поле обробляти в однаковий спосіб, то отриманий прибуток з нього буде меншим. Натомість індивідуальний підхід до обробітку ділянок, що відрізняються від інших, забезпечує максимальну прибутковість.

 

Різні сорти дають різні результати

Правильний вибір гібридів чи сортів культур для кожного поля є одним з найбільш важливих рішень, яке приймається під час планування робіт на весь сезон. Поля біля лісу не засіваються тими ж самими гібридами та з тією ж самою нормою висіву, що й поля з піщаними ділянками чи поля у прирусловій зоні річки. А якщо різні різновиди ґрунту зустрічаються на шляху сівалки під час одного її проходу по полю? Як правило, підбирається одна гібридна культура, яка дає максимальну врожайність на найбільшій ділянці поля, а для інших ділянок залишається тільки сподіватись на випадок. Погляньте, наскільки відрізняється вміст органічних речовин у полі на фото нижче. Усереднення підходу до поля шляхом висіву однієї гібридної культури призводить до перевитрати коштів на насіння на ділянках, які не здатні дати хороший урожай.

 

Висів кількох гібридних культур з максимальною швидкістю

Система mSet забезпечує висів двох різних гібридів на одному полі, дозволяючи перемикати сівалку на один з них під час проходження різних ділянок поля. Один висівний апарат з двосекційним бункером та селектор подачі насіння роблять це завдання надзвичайно простим. Спочатку селектор насіння подає у висівний апарат невелику кількість насіння одного гібриду, а коли приходить час висіву іншого гібриду, він подає насіння з іншої секції бункера. Датчик рівня інформує систему, коли необхідно додати насіння, завдяки чому перемикання висівного апарату з одного гібриду на інший виконується швидко. Система mSet може використовуватись як разом із класичними висівними трубками, так і з висівними трубками SpeedTube®, що дозволяє виконати посів з максимальною швидкістю та підвищити прибутковість за рахунок функції багатогібридного висіву.

 

 

Відчуйте різницю

На цьому полі є ділянка ґрунту з коренями дерев вздовж лісосмуги, а також смужки піщаного ґрунту, які проходять по центру поля. Роками потенціал цього поля не використовувався в повній мірі через висів тільки однієї гібридної культури.

 

Створіть систему на майбутнє

Висівний апарат vSet® і система багатогібридного висіву mSet™ виробництва компанії Precision Planting дозволяють побудувати систему, яку можна використовувати і сьогодні, і в майбутньому. Якщо сьогодні ви вирішили обладнати свою сівалку висівними апаратами vSet з міні-бункерами для насіння одного гібриду, то в майбутньому, коли вирішите встановити систему mSet, ви зможете використовувати ці ж самі бункери. А якщо захочете перейти від міні-бункерів до одно-чи двосекційного бункера місткістю 70,5 л (1,6 бушеля), вам потрібно буде просто додати його до вже встановленого міні-бункера. Придбання нашого обладнання сьогодні – це довготривала інвестиція у вашу сівалку без необхідності заміни встановлених бункерів під час кожного наступного оновлення сівалки. Ви просто будете додавати до них нові компоненти.

 

ReadyRowUnit

Чи завжди купівля нової сівалки має сенс?

Коли фермер продає свою стару сівалку, щоб купити нову, він робить це з метою отримати агрегат з новими висівними секціями та доступ до нових технологій. Зазвичай рама його старої сівалки ще знаходиться у відмінному стані. А що, як ви зможете отримати нові висівні секції та можливість використання нових технологій сівби без серйозних витрат і всього клопоту з продажем старої сівалки та пошуком нової?

 

Просто оновіть сівалку, яку вже маєте

Замість того, щоб витрачати значні кошти на купівлю нової моделі сівалки, чому б вам просто не встановити нові висівні секції на ту, якою наразі користуєтесь? Висівні секції Ready Row Unit виробництва компанії Precision Planting® дозволяють зробити саме це. Просто встановіть їх на сівалку та додайте необхідні опції у відповідності до своїх технологічних вимог. Їх перелік включає в себе різноманітні варіанти опорних та прикочувальних коліс, бункерів для насіння, а також обладнання для внесення добрив. Не купуйте нову сівалку – просто оновіть ту, що маєте.

 

Складіть сівалку в потрібній вам конфігурації

Найголовнішими складовими сівалки є висівні секції і, власне, обладнання, яке на них можна встановити. Висівні секції Ready Row Unit постачаються вже готовими до роботи з широкою лінійкою інших виробів компанії Precision Planting. Немає двох однакових господарств, як і немає двох однакових сівалок, але тепер у вас є можливість зібрати таку сівалку, яка найкращим чином задовольнить потреби саме вашого господарства. Адже сівалка, яка у вас вже є, здатна виконувати речі, про які ви навіть не мріяли, і ваш регіональний дилер Precision Planting може допомогти вам отримати максимум з цієї машини.

Відчуйте різницю

Робоча глибина має значення. Забезпечення однакової глибини висіву є критично важливим для забезпечення рівномірної схожості та росту посівів. Розбіжність механічних характеристик індивідуальних дисків сошників і тяг системи регулювання глибини, а також їх зношення в процесі роботи, можуть призвести до зменшення фактичної глибини загортання насіння в порівнянні з заданою. Кожна висівна секція Precision Planting Ready Row Unit оснащена індивідуальною системою калібрування робочої глибини, яка дозволяє налаштувати однакову глибину висіву по всій ширині сівалки перед виїздом у поле. Ця система гарантує, що коли всі важелі регулювання робочої глибини встановлені однакове положення, то однаковою буде й фактична глибина висіву у всіх рядках, а сходи – рівномірними.

 

Налаштування робочої глибини калібрування робочої глибини

 

Це фото ілюструє відмінності в двох рядках, що були засіяні однією сівалкою з однаковим налаштуванням глибини висіву, яка по факту відрізнялась на 16 мм між рядками.

 

CleanSweep

Лише за рахунок використання розгортачів післяжнивних решток можна підвищити врожайність на 0,74 т/га*

 

Якщо післяжнивні рештки не забрати зі шляху проходження висівної секції, можна очікувати втрат врожаю. Післяжнивні рештки, що опинились у насіннєвій борозні, вбирають частину вологи, що має живити насіння, затримуючи його проростання. Також післяжнивні рештки в борозні, на її поверхні чи загорнуті в ґрунт разом з насінням, пригнічують сходи, послабляючи їхню резистентність до хвороб.

 

Плаваючі розгортачі післяжнивних решток з ручним регулюванням

Налаштування розгортачів післяжнивних решток таким чином, щоб вони належним чином очищали шлях перед висівною секцією і водночас не розгортали верхній шар ґрунту, забирає багато часу і часто буває дуже кропітким завданням. Якщо ви не налаштували розгортачі належним чином на початку поля, скільки разів вам доведеться зупинятись під час роботи, щоб їх підрегулювати?

Просте регулювання з кабіни

Дообладнавши плаваючі розгортачі післяжнивних решток системою регулювання притискного зусилля CleanSweep, можна регулювати їх дистанційно, не марнуючи при цьому час, що повинен використовуватись на сівбу. Збільшити тиск розгортачів на ґрунт, щоб очищувати прохід ретельніше? Зменшити їхній тиск на ґрунт, щоб запобігти розгортанню ґрунту? Просто виконайте необхідні регулювання, не виходячи з кабіни, і продовжуйте сівбу.

Відчуйте різницю

Наскільки ж використання регулювальної системи CleanSweep може підвищити врожайність? Вона є ефективною як за використання технологій нульового, так і традиційного обробітку ґрунту. У 2016 році на дослідних ділянках компанії Precision Planting використання розгортачів, обладнаних системою CleanSweep, дозволило підвищити врожайність у середньому на 0,43 т/ га у порівнянні з плаваючими розгортачами без цієї системи.

 

Дослідження впливу післяжнивних решток на врожайність, виконані компанією Precision Planting у 2016 році

 

РОЗГОРТАЧІ ПІСЛЯЖНИВНИХ РЕШТОК

Система може встановлюватись на певних моделях плаваючих розгортачів післяжнивних решток MARTIN-TILL®, YETTER® і SUNCO®. За додатковою інформацією щодо сумісності зверніться до вашого дилера Precision Planting.

 

Система внесення інсектицидів vDrive Insecticide

vDrive Insecticide

 

Звичайні системи по внесенню інсектицидів управляються за допомогою ланцюгової передачі і з певною швидкістю. Раніше, якщо Ви хотіли використовувати електричний привід для посівного апарату і нанести гранульований інсектицид, Вам довелося б залишити ланцюг. Тепер в цьому немає необхідності.

 

vDrive Insecticide — це пристрій по внесенню інсектицидів з електродвигуном, який забезпечує точну доставку інсектицидів при будь-яких швидкостях. Контроль ряду за рядом для доставки інсектицидів тепер знаходиться в межах досяжності.

 

vDrive — це автономна і практично не вимагає технічного обслуговування електроприводна система, яка живить vDrive Insecticide. Він діє як індивідуальна сівалка в кожному ряду.

 

Фермери можуть домогтися більш точного контролю над внесенням інсектицидів на кожній ділянці свого поля. Фермери, які застосовують інсектицид, сьогодні калібрують свій висіваючий апарат на одну швидкість. Коли оператори прискорюються, сповільнюються або рухаються по кривих, задану швидкість внесення неможливо підтримувати. vDrive Insecticide дозволяє фермерам виключити механічні системи приводу для внесення інсектицидів і технічне обслуговування, яке з ним пов’язано.