fbpx
 
Каталог техники
+380 (44) 490-77-81

Фронтальні системи поливу Western Irrigation

 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
 • Фронтальні системи поливу Western Irrigation
Тип машины с питанием от гидранта с забором воды из открытого канала
Минимальное рабочее давление, бар 2
Длина машины, м до 1000
Длина труб, м 5,8
Диаметр труб, м 127; 168; 219
Варианты длины пролетов, м 38,2; 44,2; 50,1; 56,1; 62,0
Торцевой пистолет до 30 м полива
Размеры колес с грунтозацепами 11,2 х 24; 14,9 х 24; 16,9 х 24; 11,2 х 38
финансовые условия

Фронтальні системи поливу Western Irrigation

 

дождевальные машины Western Irrigation

 

Компанія АМАКО Україна входить у групу компаній Alkhorayef Group, світового виробника зрошувальних машин WESTERN IRRIGATION SYSTEMS.

 

З використанням зрошувальних систем аграрій насамперед отримує стабільність і своєчасні сходи. Врожайність підвищується на 50-300% в залежності від культури та незалежно від погодних умов, також підвищується якість продукції.

На півдні України врожайність кукурудзи без поливу становить 40-60 ц/га, тоді як із поливом — 130-160 ц/га. Соняшнику — 15-20 ц/га, з поливом — 45-50 ц/га. По сої з поливом можна отримати 35-45 ц/га, а без поливу — 10-15 ц/га, які немає сенсу збирати.

Зі зрошенням фермер отримує більший врожай, вищу якість і, як наслідок, більш високу ціну. А окупність зрошувальної системи в залежності від умов роботи складає від 2-х до 4-х років. А якщо вирощувати два врожаї на рік на одному полі, то окупність може наступити за перший рік експлуатації.

Середній термін служби зрошувальної системи 25-30 років. Одна машина може покривати від 30 до 250 га в залежності від умов і параметрів поля. Компанія АМАКО може розробити систему фінансування під проект зрошення з будь-яким зручним для клієнта банком, щоб створити максимально зручні умови.

Ми готові поставити машину клієнту протягом 2-х тижнів від підписання контракту до запуску. Однозначно в нашій компанії Ви зможете знайти найкраще технічне рішення за прийнятну ціну обладнання, оскільки компанія АМАКО Україна є представником заводу в Україні, що дає можливість бути більш оперативними і гнучкими як у наданні сервісу, так і фінансових умов.

Компанія АМАКО надає 5 років гарантії на зрошувальні системи Western Irrigation.

 

Отримайте персональну консультацію у представників АМАКО:

+38 (067) 414-10-87

+38 (067) 414 12 93

 

 

АМАКО представляє різноманітні комплектації 3-х типів дощувальних машин WESTERN: фронтальних машин з живленням від гідрантів, фронтально-поворотних машин з живленням від гідрантів, фронтальних машин із забором води з відкритого каналу.

Принцип роботи фронтальних систем поливу даного класу заснований на поєднанні гідравлічної та електричної складової, що дозволяє зрошувальним машинам працювати в самих різних умовах.

Машина може живитися від гідранта або забирати воду з відкритого каналу. Загальна довжина системи поливу може досягати тисячі метрів і розраховується індивідуально в кожному випадку.

Полив відбувається через спеціально розроблені розпилювачі, які гарантує рівномірність розподілу води по всій площі зрошення і високу вітростійкість поливу.

Додатковою опцією є комплектація машини системою внесення добрив з поливною водою, таким чином добрива змішуються з поливною водою, проходячи через зрошувальну машину, потрапляють до кореневмісного шару й миттєво стають доступними для рослини. Таким чином можна підвищити ефективність роботи та знизити витрати по внесенню РКД. Близько 30 машин WESTERN уже працюють на території України з опцією ефективного внесення добрива. Вартість такої комплектації — 3-5% від загальної вартості машини.

 

Фронтальные системы полива WESTERN

 

Дощувальні машини складаються із сегментів, що мають стандартні розміри: 43 м, 50 м, 55 м і 61 м. Кожен сегмент спирається на раму, оснащену колесами. Кожна пара коліс має автономний привід від редуктора електромотора, що дозволяє витримувати радіальну лінійність руху всієї системи. Робота системи передбачає повну автоматизацію процесу поливу. З панелі управління машини Ви можете легко задати необхідну норму зрошення з урахуванням мінливих умов.

Фронтальні зрошувальні машини Western дозволять вносити задану кількість води за необхідний час.

 

Загальні характеристики фронтальних зрошувальних машин Western:

Назва Характеристики
Фронтальні машини
— з живленням від гідранта
— із забором води з відкритого каналу
Робочий тиск, бар  від 2 бар
Довжина машини, м до 1000 м
Тип труб Оцинковані

PermaPipe (представляє собою труби з внутрішнім покриттям поліетилену високої щільності)

Торцевий пістолет до 30 м поливу до довжини машини
Контрольна панель простота і надійність в управлінні роботою поливної машиною
Регулятор тиску комплектується кожен розпилювач для рівномірності поливу по всій площі зрошення
Типи коліс з грунтозачепами 14,9”x24”x10”

16,9”x24”x15”

Додаткове обладнання Система внесення добрив з поливною водою

 

Конкурентні переваги:

 •     завдяки комп’ютерним технологіям правильно підібраний комплект розпилювачів забезпечує рівномірність поливу по всій площі поливу;
 •     розбризкувачі низького тиску працюють при тиску від 0,4 бар, що дозволяє зменшити витрату електроенергії і заощадити гроші;
 •     ефективність поливу перевищує 96%, залежно від типу зрошувальних систем;
 •     датчики тиску води зупиняють процес поливу, коли тиск падає нижче запрограмованого рівня;
 •     всі системи поливу можуть доукомплектовуватися опціями:

— «сухий слід» — використання розпилювачів секторного поливу або полив після проходу колеса;
—  легкість заміни та обслуговування розпилювачів;
—  можливість установки системи внесення добрив або засобів захисту рослин, яка дозволяє ефективно і рівномірно вносити їх як на рослинний
покрив, так і під нього.

 

 

Секції

Фронтальні системи можуть бути сконфігуровані з секцій різної довжини та кінцевих секцій в різних комбінаціях. Діаметр труби зазвичай визначається, зважаючи на необхідну швидкість подачі води та довжину секцій та кінцевих секцій. Використання труб Permapipe рекомендовано при поливі обробленими стічними водами або при добривному поливі з використанням корозійно-активних речовин.

 

Ефективність поливу

Кожний гектар, кожна крапля води, кожний спожитий кіловат – це інвестиції. Оптимізація цих ресурсів є критично важливою для забезпечення успіху будь-якого сільськогосподарського підприємства, і фронтальні системи Pierce можуть вам допомогти досягнути цієї мети. Наші фронтальні системи можуть поливати поля різноманітних форм і розмірів. Завдяки продуманим інженерним рішенням фронтальні системи Pierce максимізують корисне використання води через контроль її подачі. Дослідження свідчать, що за допомогою цих систем можна поливати понад 90 % прямокутних ділянок, використовуючи при цьому на 60 % менше води. До того ж витрати праці зменшуються на 50 %, в порівнянні з поливом методом затоплення.

 

Фронтальные системы полива WESTERN

 

Модульні компоненти

Виконання двигунів, насосів та генераторів модульне, з рамним монтажем. До того ж можна обрати необхідну потужність двигуна, швидкість подачі води та об’єм паливного бака; також можна обрати варіант системи з самозаповненням та самоочищенням.

 

Варіанти виконання фронтальних систем оптимізовані для Ваших зростаючих потреб

 • Двоколісний візок
 • Чотириколісний візок
 • Подача через шланг
 • Забір із каналу

 

Для більш детальної консультації звертайтесь до наших представників:

+38 (067) 414-10-87

+38 (067) 414 12 93

 

Фронтальные системы полива WESTERN