Каталог техники
+380 (44) 490-77-83

IVECO Daily 70C15 (Вантажний автомобіль, бортовий-тентований)

  • IVECO  Daily 70C15 (Вантажний автомобіль, бортовий-тентований)
Модель IVECO Daily 70C15 (модификация 72С15)
Тип Грузовой автомобиль, бортовой-тентованный
Двигатель Дизель F1C3.0HPI, EURO 5
КПП 6-ти ступенчатая, механическая
Полная масса 7200
Объем бака 100 л
финансовые условия

Новий IVECO Daily – це природна міцність та видатні показники легкості, комфорту, а також високі дорожні характеристики. Вантажне шасі  — це гарантія універсальності та довговічності. Нові системи підвіски вдосконалюють динамічні характеристики, підвищують експлуатаційні характеристики та мають меншу вагу. Цей автотранспортний засіб зосереджений на бізнесі, має на 40 кг більше корисного навантаження, більш доступні вантажні платформи та меншу витрату палива.

IVECO Daily — це найміцніші з легких комерційних автотранспортних засобів, що мають найбільшу стійкість експлуатаційних характеристик. Їхня міцність ґрунтується на шасі, виготовленому із лонжеронів C-образного профілю зі спеціальної сталі, що є виключною характеристикою легких комерційних автотранспортних засобів, яка радикально відрізняє серію DAILY від транспортних засобів на базі легкових
— це єдиний легкий комерційний автотранспортний засіб з повною вагою транспортного засобу до 7 т та корисною вантажопідйомністю до 4700 кг. Така характеристика як максимальне навантаження на передній та задній мости також є найкращою у своєму класі.

Гарантія та умови обслуговування.

  • На автомобілі IVECO Daily гарантія буде надана терміном на 12 місяців без обмеження пробігу, на весь автомобіль.
  • Додаткова гарантія на другий рік буде надана на лінію трансмісіїабо 200 000 км., що наступить раніше.
  • Міжсервісний період 20 000 км., або раз на рік.

Термін поставки. Умови оплати.

Шасі автомобіля в наявності, новий 2018 року. Термін забудови автомобіля фургоном, протягом  3-4 – х тижні з моменту підписання договору та оплати авансового платежу. Ціна автомобіля включає доставку до Києва, митне оформлення та ПДВ. Оплата здійснюється в національній валюті України, гривні – по курсу НБУ+1%.

Сопутствующие запчасти