«Агро-Регіон» знову обирає трактори Massey Ferguson від АМАКО


Дата публикации: 06, Март, 2019

Днями технічний парк провідної української компанії «Агро-Регіон» поповнили 10 нових тракторів Massey Ferguson, а саме: шість тракторів MF 8737 потужністю 370к, один MF 7722 потужністю 220к, та три трактори MF 6713 потужністю 130к. І є у них свої неповторні особливості.

«Агро-Регіон» придбав трактори Massey Ferguson

«Ці трактори з більш новою електронікою. Будемо говорити, вони більш «фаршировані», — розповів технічний директор «Агро-Регіон» Микола Ніколайчук, пояснюючи, чому агрохолдинг придбав саме ці моделі. «Зупиняємося тільки на бренді Massey, оскільки це вже перевірений бренд для нас. В нас зараз 32 трактори заплановані в роботу на цей сезон. З них 10 тракторів нових. Техніка серйозна.

Технічний директор компанії «Агро-Регіон» Микола Ніколайчук

Знаємо економічність двигунів і надійність. Якщо порівнювати, то бренд дешевший і по вартості запасних частин, і по обслуговуванню. Крім того по витратам палива, ми знаємо, що вони економічніші, в порівнянні з іншими брендами», — додав технічний директор «Агро-Регіону». Минулого року компанія «Агро-Регіон» придбала велику партію тракторів Massey Ferguson. І це було аж ніяк не перше співробітництво. «Перші трактори і комбайни в АМАКО купували ще у 2008 році», — згадує Микола Ніколайчук і додає, що в планах компанії і надалі продовжувати тісну співпрацю. І на це є чимало вагомих причин.

АМАКО Україна — офіційний дилер Massey Ferguson
Трактор Massey Ferguson 8480

«Знаємо, що в АМАКО багато що змінилося в сторону покращення по сервісу. На любий поклик оперативно реагують. Що стосується наявності запасних частин. Як ні в кого іншого, у них великий склад запчастин і нам це подобається – дає змогу оперативно виконувати ремонти тої чи іншої частини. Техніка повинна працювати», — зауважив технічний директор «Агро-Регіону».

Микола Ніколайчук не скриває задоволення від покупки
Термінал Z — перший в Україні індустріальний агро-технологічний парк

«Агро-Регіон» – наші давні партнери. Ми з ними активно співпрацюємо», — розповів комерційний директор АМАКО Олег Гук. АМАКО є офіційним дилером бренду Massey Ferguson в Україні. Стосовно нових Massey Ferguson 8737 із «Агро-Регіоном» укладено угоду про сервісне обслуговування та подовжену гарантію впродовж 3 років або ж 6000 мотогодин напрацювання. До того ж перед відвантаженням тракторів новому власнику експерти АМАКО проводять навчання для операторів техніки. Крім цього ми формуємо власний склад запчастин АМАКО на базі Агро-Регіону. Це дає змогу нашому партнеру швидко та самостійно вирішувати питання забезпечення техніки запчастинами в сезон, використовуючи дані запчастини без витрати часу на замовлення та логістику.

Олег Гук — комерційний директор АМАКО Україна

За словами Олега Гука, в цьому році навчання вже відбулося. «Агро-Регіон» придбав 10 тракторів, навчання мало б пройти 20 механізаторів. «Але з «Агро-Регіону» навчання пройшло 30 людей», — зазначив комерційний директор АМАКО, нагадавши про чималий парк тракторів Massey Ferguson відомого агрохолдингу. В планах обох компаній і надалі плідна співпраця на довгі роки. Адже завжди існує потреба оновлювати парк. І щороку з’являються новинки агротехніки. Ще більш потужніші, економніші та витриваліші.