Оновлений центр АМАКО у Чернігові!


Дата публикации: 27, Май, 2024

Ми раді повідомити, що в Чернігівському регіоні працює оновлений сучасний центр компанії АМАКО для обслуговування клієнтів.

Центр оснащений великим складом запасних частин, що дозволяє швидко та ефективно забезпечити Вас необхідними комплектуючими для техніки — компанія АМАКО має широкий вибір запчастин від світових виробників, що відповідають найвибагливішим потребам сучасного фермера.

На майданчику нашого центру ви можете оглянути нові моделі сучасної сільськогосподарської техніки від таких відомих брендів, як Massey Ferguson, Bednar та Geringhoff, а також обладнання точного землеробства Trimble та Precision Planting. Індивідуальний підхід та професійний досвід наших менеджерів допоможуть обрати ту техніку, яка необхідна саме Вам для ефективної роботи господарства.

Крім того, ми пропонуємо сервісне обслуговування від провідних фахівців. Сервісні інженери компанії АМАКО готові надати якісне та професійне обслуговування Вашої техніки, забезпечивши її безперебійну роботу та максимальну ефективність.

 

Ми прагнемо бути ближчими до наших клієнтів і пропонуємо Вам найкращі умови для співпраці. Завітайте до нашого нового центру в Чернігівському регіоні та переконайтеся в якості наших послуг та техніки!

Адреса:
м.Чернігів
вул. Київська, 19
Ніжинський р-н, смт, Вертіївка, Чернігівська область

Графік роботи:
Пн-Пт 08:00-17:00

Телефон:
0800 30 72 30

Будемо раді бачити Вас у оновленому центрі АМАКО!